Współpraca On-line

Dzięki konsultacją on-line, nie musisz przyjeżdzać do gabinetu, tym bardziej jak mieszkasz za granicą czy na drugim końcu Polski. Wystarczy nam komunikator internetowy np. Skype, Messanger, WhatsApp czy instagram. Jeśli nie chcesz rozmowy przez komunikator, może być rozmowa telefoniczna. Wygodnie siadasz w fotelu oszczędzając czas i koszty dojazdu. Dzień przed konsultacją wysyłasz niezbedne dokumenty na moją skrzynkę pocztową i w dniu wizyty omawiamy wszystkie szczegóły dotyczące stanu Twojego zdrowia, samopoczucia i ustalamy plan działania.  

W czasie pandemii koronowirusa tym bardziej dbam o Twoje bezpieczeństwo, nie musisz ruszać się z domu aby odbyć konsultację czy kontrolę postępów.

Wizyty w gabinecie różnią się, od tych on-line, że na każdym spotkamiu ważę podopiecznych na analizatorze masy ciała. Dokładna analiza składu masy ciała nie jest koniecznie potrzebna aby wspomóc zdrowie czy też Twój cel.  Najważniejsze jest Twoje samopoczucie, jak sobie radzisz podczas procesu zmiany, jakie uzyskujesz efekty i jak pokonujesz trudnośći. Dlatego wizyta on-line to idealne miejscie na spotkanie z dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem.